Global İthalat - Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

Global İthalat Kimdir?

Global İthalat İhracat İş Makinaları Hidrolik Pompa Sistemleri 2016 yılında kurulup sektörün bilincinde olan, hidrolik pompa ve dizel motor sektöründe alternatifli yenilikler getiren, fiyat ve kalite bakımından sektöründe bulunan firmalara destek olmaktadır. Isuzu, HT Tech, Mottrol, FluTek gibi firmalardan ithalatını yapıp, ülke ve dünya sıralamasında yerimizi almaya çalışıyoruz. Birçok Orijinal ve OEM ürünleri, rakiplerimizden çok daha uygun fiyatlara temin etmenizi sağlıyoruz. Bir çok yedek parçayı stoktan hızlı bir şekilde temin ve teslim ediyoruz.

Global İthalat
Global İthalat
Vizyonumuz

Vizyonumuz nedir?

Global ithalat olarak en büyük amacımız global çapta yüksek çaplı rol oynamaktır. Yüksek müşteri memnuniyeti ile bu adımda çok yol kat ettik ve hala yükselmeye devam ediyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz nedir?

İş makinaları yedek parça sektöründe gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazarlarda, zamanında en kaliteli ürünü tedarik ve satış sonrası destek ile müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanması, Müşterilerimizle güçlü ve sürdürülebilir ortaklık kurulması, onların değişen taleplerine cevap vermek adına ürün kategorilerinin sürekli olarak gözden geçirilmesi, ürün yelpazesinin çeşitlendirilmesi ve gerekli yatırımların yapılması, Ülke ihracatına ve ithalatına katkımızı artırmak için yeni pazarlar ve müşterilerin bulunması. Çalışanlarımızın, toplumumuzun ve müşterilerimizin sağlığına önem vererek çevreye saygılı bir şirket olmayı kurumsal sorumluluklarımızın başında görüp, insan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamının yaratılması ana hedeflerimizdir.

Global İthalat
WhatsApp